سیسکو عملکرد مبتنی بر هدف، امنیت ، تجزیه و تحلیل را ارتقا می دهد.

نرم افزار جدید DNA Center یک عامل ThousandEyes را برای بهبود نظارت بر هوش شبکه ، دو برابر کردن تعداد مشتریانی که سیستم پشتیبانی می کند و تقویت امنیت ادغام می کند.
سیسکو ویژگی های جدیدی را در پلتفرم کنترل شبکه DNA خود به وجود آورد که نوید بهبود عملکرد ، تجزیه و تحلیل مدیریت و امنیت برای مشتریان شبکه سازمانی خود را می دهد.
این نرم افزار جدید دارای یکپارچه سازی عامل ThousandEyes است که حجم بالایی از نظارت بر اطلاعات شبکه، افزایش دو برابری تعداد مشتریانی را که سیستم می تواند پشتیبانی کند، و قابلیت های امنیتی و عملیاتی را بهبود می بخشد.
مرکز DNA قلب استراتژی شبکه مبتنی بر هدف سیسکو است و پلت فرم کنترل شبکه اصلی فروشنده است که از خدمات بی شماری از تجزیه و تحلیل ، مدیریت شبکه و اتوماسیون تا تنظیم اطمینان و تقسیم بندی مبتنی بر سیاست برای شبکه های سازمانی سیمی و بی سیم پشتیبانی می کند.
پشتیبانی از ThousandEyes قابلیت های اضافی دیگری برای مدیریت، نصب، به روزرسانی و مدیریت چرخه عمر سوئیچ های Cisco Catalyst اضافه می کند. در واقع ، در صورت نیاز، مرکز DNA می تواند تا 1000 دستگاه شبکه Catalyst 9000 را در هر ساعت به روز کند.
نرم افزار ThousandEyes که سیسکو در سال 2020 خریداری کرد ، به تحلیل عملکرد شبکه های محلی و گسترده و اینترنت می پردازد. با استفاده از سیستم جهانی نرم افزار و عامل های خود ، اطلاعاتی راجع به سرویس های ابری ، سازمانی و نقاط پایانی ارائه می دهد که می تواند به تیم ها ، شبکه ، برنامه ها و ابر برای همکاری سریع برای جداسازی و حل سریع مشکلات کمک کند.
سیسکو اخیراً پشتیبانی ThousandEyes را به سیستم عامل های Edge سری Catalyst 8200/8300 و همچنین خانواده Catalyst 9000 خود اضافه کرده است تا به مشتریان اجازه دهد عملکرد برنامه ها ، اجزای شبکه را در دانشگاه و شبکه های شعبه نظارت کنند. ThousandEyes همچنین در نرم افزار روتر یکپارچه سری 4000 سیسکو ادغام شده است.
داستین متیر ، مهندس ارشد شبکه Renown Health، می گوید: توانایی استقرار ThousandEyes از طریق DNA Center باعث می شود که استقرار آن نرم افزار بسیار سریعتر و آسان تر شود و توانایی دیدن همه چیز و پاسخ سریعتر به مشکلات برای ما مهم است.
اطلاعات به دست آمده از ThousandEyes همچنین پشتیبانی از AI / ML یکپارچه پلت فرم را تقویت می کند.
"اگر برنامه هایی دارید که به معماری های توزیع شده ، سیستم عامل های چند ابری ، شبکه پیچیده ای از API ها و خدمات شخص ثالث بستگی دارد ، دید خوبی در عملکرد هر نهاد ندارید ، بنابراین برای اشکال زدایی و حل مشکلات تحت فشار خواهید بود، "Vivek Bhargava ، مدیر بازاریابی محصولات با Cisco Enterprise Networking و Cloud در یک وبلاگ درباره به روزرسانی ها نوشت. "Cisco ThousandEyes امکان نظارت بر چنین محیط هایی را فراهم می کند که از دسترسی به ابر با استفاده از عوامل نصب شده و روی سوئیچ های دسترسی Catalyst اجرا می شوند."
علاوه بر این ، AI / ML با برنامه تحلیلی جدید پیش بینی DNA Center استفاده می شود که می تواند نقاط کور Wi-Fi را در ساختمان ها شناسایی کرده و به نقاط دسترسی بی سیم برای حل آنها کمک کند. Bhargava نوشت ، تجزیه و تحلیل مقایسه ای جدید به شما امکان می دهد مشتریان تفاوت عملکرد دستگاه های شبکه و کلاینت ها را ارزیابی کنند ، سطح فعالیت اصلی شبکه را تعیین کنند ، نهادهای با عملکرد ضعیف را شناسایی کنند و عملکرد کلی شبکه را بیشتر بهینه کنند.
Shai Silberman ، مدیر خدمات شبکه در دانشگاه ایالتی سن خوزه می گوید: "استفاده از AI و ML برای فهمیدن اینکه چه چیزی در شبکه رخ می دهد و به ما در حل سریع مشکلات کمک می کند ، کلیدی در استفاده ما از مرکز DNA است." "توانایی ما برای رسیدگی به مسائل قبل از جدی شدن ، چندین بار قبل از اینکه کاربر نهایی حتی آگاه شود ، هدف ما است."
Bhargava نوشت، همچنین DNA Center می تواند نقشه های حرارتی Wi-Fi ایجاد کند که عملکرد دستگاه ها را در طول روز ردیابی می کند تا به سرعت مسائل را جدا کرده و آنالیز ریشه ای را انجام دهد.
سیسکو عنوان کرد که با طراحی Wi-Fi و فروشنده تجزیه و تحلیل طیف Ekahau کار خواهد کرد تا به مشتریان در توسعه شرکتهای بی سیم مطلوب کمک کند. Bhargava نوشت ، با استفاده از این پشتیبانی ، مشتریان می توانند برنامه های طبقه را به Ekahau صادر كنند ، استقرار Wi-Fi را طراحی كنند و آن را مجدداً به مركز DNA سیسكو وارد كنند ، با توصیه هایی در مورد تعداد بهینه AP برای استقرار و محل قرارگیری آنها.
از نظر امنیتی ، مرکز DNA می تواند به مشتریانی که می خواهند از فناوری SD-Access پلتفرم استفاده کنند ، برای اجرای خودکار اعمال سیاست کاربر و دستگاه و همچنین کنترل دسترسی و تقسیم بندی شبکه کمک کند.
Bhargava اظهار داشت: "DNA Center در حال حاضر به روش های سفارشی اجازه می دهد تا کاربران بتوانند به تدریج شبکه فعلی خود را به SD-Access منتقل کنند." "از ویژگی های جدیدی استفاده کنید که نیازی به پیکربندی مجدد شناسه های VLAN موجود نیست ، از تلاش های مختل کننده و زمان بر جلوگیری کرده و فرآیند تبدیل خود را شروع کنید."
مرکز DNA اکنون می تواند به طور مداوم رفتار نقاط انتهایی را کنترل کند ، رفتار نقطه پایانی مرجع را با وضعیت قرارگیری و آسیب پذیری متقابل قرار دهد و یک نمره اعتماد عددی اختصاص دهد. Bhargava اظهار داشت: از این نمره می توان برای تعیین اینکه آیا نقاط پایانی باید در شبکه بمانند ، قرنطینه شوند یا حذف شوند استفاده کرد.
علاوه بر ویژگی های جدید ، نرم افزار DNA Center اکنون از 500000 نقطه انتهایی بی سیم ، از 250،000 و 200،000 نقطه پایان ISE پشتیبانی می کند. برای پیاده سازی های بازیابی حوادث ناگوار، DNA Center را می توان در یک خوشه سه گره پیکربندی کرد. در گذشته چنین تنظیماتی به هفت گره نیاز داشت.
نرم افزار جدید Cisco DNA Center ، نسخه 2.2.2 در 14 ژوئن در دسترس خواهد بود.

به سایت hamishygun.com آرمین تجهیز نگار ایمن خوش آمدید.

https://hamishygun.com/

×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@Hamishygun.com  ایمیل ارسال نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟