لیست قیمت نرم افزارهای شایگان سیستم

Cyber Account حسابگر نسخه 8/5
حسابداری چهارسطحی، دفتر کالا و انبارداری، دفتر چک و نگهداری تاریخچه چک های دریافتی و پرداختی، تفضیلی شناور، مراکز هزینه، چندارزی، خرید و فروش مرجوعی، پیش فاکتور، سفارش خرید و فروش، دریافت و پرداخت، فاکتور سریع برای نقاط پرفروشف صدور، چاپ و مرتب سازی اسناد، اعمال هزینه های فاکتور، فیلدهای اضافی، فرمول نویسی در گزارشات، محاسبه راس، سند موقت، رسید و حواله انبار، انتقال بین انبارها، دفتر قسط، سریال کالا، قیمت گذاری کالا با روش های FIFO، میانگین و استاندارد، ویزیتورها و نمایندگان فروش، امکان استفاده از بارکد و چاپ برچسب های بارکد، دسته بندی فاکتورها، زمانبندی پشتیبانی اتوماتیک، عطف های صدور سند، انبارگردانی، ثبت تغییرات انجام شده توسط کاربران (Logo File)، چاپ و تعیین سقف چک، ارتباط با صندوق های مکانیزه فروش، دفتر سررسید و سازماندهی اقدامات، چندشرکتی، بستن حسابها، نمودارهای سه بعدی، گزارش های ترازنامه، صورت سود و زیان، گزارش دفاتر حسابها، معین و کل، ارسال گزارش ها به Excel، گزارشات متنوع از کالاها، حسابها، چکها، انبارها و ...، امکان محاسبه ارزش افزوده در فاکتورها و گزارشات فصلی با فرمت دارایی و ....
قیمت تک کاربره:
توقف فروش
قیمت 10 کاربره شبکه:
توقف فروش
Cyber Account حسابگر نسخه ۹
تمامی امکانات حسابگر نسخه 8/5 به همراه تعریف مسیرها و محل مشتریان، مدیریت و پیگیری ارسال کالاها در فاکتورهای فروش، اتصال به دستگاه های توزین تعیین شده، سفارشات باز، ایجاد کالاها با ویژگی های متنوع به صورت انبوه، انتخاب کالا در فاکتورها با لمس تصویر معرفی شده کالا به برنامه در مانیتورهای تاچ اسکرین، جستجوی سریع کالا، مشخصه کالا، تغییر دسته ای قیمت فروش، نشان دار کردن سند حسابداری و امکان عدم تغییر آنف بارکد ردیف در فاکتورها، پرداخت سریع با اتصال به دستگاه کارتخوان (POS) بانکی تعیین شده، کد اشتراک حساب، سرکشی به حساب، ترکیب اسناد به تفکیک اسناد فاکتوری و غیرفاکتوری در هر روز، مدیریت فیلدهای گزارش ارسالی به Excel، ارسال و دریافت انواع اطلاعات بین شرکت ها، گزارش خلاصه ماهانه دفتر روزنامه و کل، استفاده از زبان سوم در نسخه های چندزبانه، امکان تهیه لیست سیاه، برگ خروجی انبار، امکان ارتباط با برنامه ویژه پحش، پیوست فایل به فاکتور، سند و برگه دریافت و پرداخت، بازکردن چندین شرکت یا چندین دوره مالی متفاوت به صورت هم زمان، چیدمان متنوع فرمهای مختلف، ارسال پیام کوتاه در فاکتور، اسناد و گزارشات با سامانه پیامکی تعیین شده (پنل SMS)، اطلاعات خلاصه و مفید حساب، شرکت و کالا، طراحی گزارشات با گزارش ساز قوی Fast Report و...
قیمت تک کاربره: 9/900/000 تومان
قیمت 10 کاربره شبکه: 39/000/000 تومان
Cyber Account حسابگر صنعتی ۹
تمامی امکانات فوق به همراه اصلاح دسته ای سرشکن کردن هزینه های سربار روی محصولات، تغییر قیمت محصولات از روی لیست ریز مواد به صورت دسته ای، تجزیه کالای خریداری شده به محصولات جدید مناسب صنایع بسته بندی و ...
قیمت تک کاربره: 15/700/000 تومان
قیمت 10 کاربره شبکه: 49/600/000 تومان
Cyber Account حسابگر نسخه ۱۰
تمامی امکانات حسابگر نسخه ۹ به همراه: امکان تعریف ۹ سطح حسابداری، تعریف نامحدود پروژه ها تا ۱۰ سطح و به صورت نامحدود، وضعیت گردش پروژه ها، ثبت پروژه ها در اسناد و برگه های فاکتور، انبار مقداری (امکان ثبت حواله و رسید انبار به صورت مستقل از فاکتورهای خرید و فروش)، مدیریت سری ساخت کالاها (Batch Number)، سطوح نامحدود کالا، امکان تخصیص حساب تفضیلی به گروه های تفضیلی شناور نامحدود،امکان اعمال چند تخفیف در فاکتور، امکان تسویه مدیریت شده فاکتورهای فروش،امکان ثبت فعالیت های حساب،امکان اتصال دستگاه Caller ID به برنامه و ... جهت مدیریت پروژه های بزرگ و هلدینگ ها
قیمت تک کاربره: 21/400/000 تومان
قیمت 10 کاربره شبکه: 68/800/000 تومان
قیمت 5 کاربره شبکه: 48/000/000 تومان
Cyber Account حسابگر صنعتی ۱۰
تمامی امکانات حسابگر نسخه 10 به همراه امکانات تخصصی شرکت های تولیدی (فرایندهای تولید و محاسبه بهای تمام شده) که در نسخه حسابگر 8/5 و 9 صنعتی آمده است.
قیمت تک کاربره: 27/800/000 تومان
قیمت 10 کاربره شبکه: 84/800/000 تومان
قیمت 5 کاربره شبکه : 64/000/000 تومان
حقوق دستمزد و پرسنل نسخه ۸
نگهداری اطلاعات و تعریف کدینگ پرسنل، محاسبه حقوق و مزایا، بیمه، مالیات و ...، تهیه دیسکت بیمه و دارایی و بانک ها، فیش حقوق، جدول مالیاتی، محاسبات سنوات و مرخصی و ...، تعریف انواع پایه های حقوق ساعتی، روزانه و ماهانه، اتصال به کارتهای ساعت زنی، گزارشات پرسنلی از جمله دریافت های کارکنان و مراکز هزینه، مزایای پرسنل مانند بن، حق مسکن، اولاد و سایر گزارشات که به صورت پارامتریک نیز قابل طراحی است و ... با امکان تهیه فایل مالیات بر حقوق طبق فرمت جدید اداره دارایی.
قیمت تک کاربره: 9/600/000 تومان
قیمت 10 کاربره شبکه : 19/800/000 تومان
Cyber Asset Management حسابداری اموال
نگهداری اطلاعات کامل دارایی‌های ثابت، محاسبه استهلاک با روش قانون مالیات‌ها، محاسبه و نگهداری ذخیره استهلاک و ارزش دفتری، نگهداری اطلاعات واگذاری یا نام‌گذاری و مفقودی‌ها، امکان درج کد اموالی در بارکد و پرینت برچسب اموالی.
قیمت تک کاربره: 9/300/000 تومان
قیمت 10 کاربره شبکه : 17/600/000 تومان
ارائه وب سرویس
با بهره گیری از امتیاز وب سرویس، امکان تبادل بسیاری از اطلاعات بین بانک اطلاعاتی نرم افزار حسابگر نسخه ۹ و بالاتر با بانک اطلاعاتی نرم افزار دیگری که مورد استفاده کاربران حسابگر است فراهم می گردد.


نرم افزار ویژه پخش: تمامی امکانات حسابگر نسخه مربوطه به همراه مدیریت تخفیفات به مشتریان، مدیریت پورسانتها و تخفیفات به نمایندگان و ذینفعان فروش، گروه بندی کالاها با سطوح نامحدود، درج سریع اطلاعات دریافت وجوه نقدی و چک از مشتریان در لیست، تهیه گزارشات آماری از خواب سرمایه شرکت و ...

برنامه پاکت سایب(Pocket Cyber): این برنامه همراه نرم افزار ویژه پخش ارائه و بر روی تبلت های اندرویدی نصب می شود و برای درج اطلاعات در محل خریدار یا فروشنده کاربرد دارد. مهمترین امکانات برنامه به شرح زیر می باشد:

صدور انواع فاکتور فروش، خریدف برگشتی و سفارش در محل، آلبوم تصاویر کالاها، ثبت برگه دریافت وجه، بارگذاری نقشه انواع شهرها، تعیین مسیر برای ویزیتور، ثبت نقاط عبوری، مشاهده مسیر پیموده شده توسط ویزتور، چاپ فاکتوری و برگه دریافت وجه در محل با پرینترهای تعریف شده، قابلیت انبارگردانی در محل و استفاده از بارکدخوان، امکان تخصیص کالای جایزه، ارتباط و ارسال/ دریافت اطلاعات بین برنامه و حسابگر، نمایش مانده حساب و کالا، مشاهده گردش حساب، ارسال خودکار پیامک خلاصه فاکتور و خلاصه دریافت، امکان تعریف پنج سطح قیمت برای هر کالا، افزودن طرف حساب جدید و ...

قیمت نرم افزار ویژه پخش

نسخه 9 ویژه بازرگانی

تک کاربر 19/000/000
بازرگانی شبکه 10 کاربر 79/800/000

نسخه 9 ویژه صنعتی

تک کاربر 24/300/000 تومان
شبکه 10 کاربر 89/000/000

نسخه 10 ویژه بازرگانی

تک کاربر 31/800/000 تومان
شبکه 5 کاربر 78/000/000 تومان
شبکه 10 کاربر 109/000/000 تومان

نسخه 10 ویژه صنعتی

تک کاربر 37/900/000 تومان
شبکه 5 کاربر 92/800/000 تومان
شبکه 10 کاربر 124/800/000 تومان

قیمت و هزینه استفاده سالیانه برنامه Pocket Cyber

هزینه استفاده سالیانه از برنامه در هر دستگاه تبلت مبلغ 600/000 تومان می باشد.

درصورت استفاده از سریال ابری یا امکان موقعیت مکانی زنده، هزینه استفاده سالیانه از برنامه در هر دستگاه تبلت مبلغ 600/000 تومان می باشد.
هریک از بسته های نرم افزاری فوق به تعداد کاربر خریداری شده دارای امکان ارتباط با همان تعداد تبلت ها از طریق نرم افزار Pocket Cyber هستند.
هزینه فعال سازی برنامه در هر تبلت مازاد بر تعداد کاربر خریداری شده، مبلغ 1/000/000 تومان به علاوه هزینه استفاده سالیانه می باشد.

برنامه مبتنی بر وب (Cyber Web)
برای یکپارچه سازی اطلاعات وارد شده در یک مجموعه کاری و تجمیع اطلاعات شعب، دفاتر، مراکز فروش، تولید و ورود و خروج انبار در یک بانک اطلاعاتی از نقاط مختلف جغرافیایی، شرکت شایگان سیستم برنامه Cyber Web را ارئه نموده است. ورود به برنامه از طریق مرورگرهای اینترنتی، یکپارچگی و استفاده همزمان با نرم افزار حسابگر، انجام امور مالی، انبارداری، خرید و فروش، سفارشات، دفتر چک، انبارگردانی، چاپ انواع فاکتورها، اسناد و ...، مدیریت و پیگیری ارسال در فاکتورهای فروش، امکان ارسال پیامک، داشبورد (گزارشات و نمودارهای مفید و مختصر از وضعیت فروش و مالی شرکت)، مدیریت پیشرفته کاربران، تهیه و طراحی گزارشات، پارامترهای کاربردی در بخش های مختلف حسابداری، خرید و فروش و ... از مهمترین امکانات برنامه Cyber Web می باشد.
برای استفاده از نرم افزار سایبروب، لازم است در دفتر مرکزی یکی از نسخه های 9 و یا بالاتر را تهیه نمایید. سپس با توجه به تعداد کاربرهای آنلاین مورد نیاز، از لیست قیمت ذیل استفاده نمایید. قابل ذکر است بانک اطلاعات Cyber Account مورد استفاده کاربران، روی سرور خریدار خواهد بود.
دو کاربر + پشتیبانی یک ساله (تومان)
11/800/000
+
2/600/000
10 کاربر + پشتیبانی یک ساله (تومان)
24/000/000
+
5/000/000
25 کاربر + پشتیبانی یک ساله (تومان)
47/800/000
+
10/100/000
50 کاربر + پشتیبانی یک ساله (تومان)
71/800/000
+
14/000/000
بالاتر از 50 کاربر + پشتیبانی یک ساله


قابل مذاکره

پشتیبانی و فروش نرم افزار حسابداری شایگان سیستم و خدمات شبکه

https://hamishygun.com/

خانه » لیست قیمت
×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@Hamishygun.com  ایمیل ارسال نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟