شرکت آرمین تجهیز نگار ایمن مفتخر است که فعالیت رسمی خود را از سال 1385 با تمرکز در زمینه شبکه های کامپیوتری آغاز و هر سال پله های ترقی را یکی پس از دیگری با توفیق الهی و همت کارشناسان مجرب طی نموده است . این شرکت با پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت تخصصی ، در حال حاضر بعنوان یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه می باشد . این شرکت یکی از موفق ترین شرکت های فعال در زمینه تولید نرم افزارهای سفارش مشتری، طراحی و راه اندازی شبکه های کامپیوتری، هوش مصنوعی و برنامه نویسی در کشور ایران است که با تمرکز بر خدمات فناوری اطلاعات تاسیس گردید و همکاری های مشترک با سایر شرکت های گروه که در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای مالی و حسابداری تحت وب و ویندوز فعالیت می کنند دارد. این شرکت توانسته است همواره با بکار گیری به روز ترین تکنولوژیهای شبکه های کامپیوتری و تولید نرم افزار و همچنین با گوش فرادادن و استفاده از نظرات مشتریان خود در توسعه نرم افزارهای تولید شده، مشاوره و نظارت طرح های انفورماتیکی و ...نیازمندیها و سلیقه های هر مشتری را بصورت اختصاصی پوشش دهد. عمده فعالیتهای شرکت آرمین تجهیز نگار در زمینه های مشاوره، طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری ، سخت افزاری و شبكه است، به طوری که از زمان شروع فعالیت، قراردادهای متنوعی با کارفرمایان در زمینه های مختلف منعقد نموده است. قریب چندین سال تجربه در اجرای پروژه های شرکتی و سازمانی و در اختیار داشتن پرسنل متخصص و مجرب شامل مدیران ارشد، مهندسین و پشتیبانان حرفه ای، این شرکت را به یکی از شرکت های موفع در این حوزه تبدیل کرده است.
اثربخشی فعالیت های این شرکت با دریافت گواهینامه های ISO 10002: 2018، ISO 10004: 2012 ، گواهی نامه صلاحیت خدمات انفورماتیکی و مجوز فعالیت از سوی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران تایید گردید.
شرکت آرمین تجهیز نگار ایمن، چشم انداز خود را به عنوان شرکتی پیشتاز در حوزه فناوری اطلاعات ترسیم نموده است . مفتخریم اعلام نماییم که این شرکت، سازماني است بالنده كه با برخورداري از مديريت دانش محور، منابع انساني آموزش دیده و كارآمد، ساختاري فراگير واثربخش، ظرفيت‌هاي غني نرم‌افزاري و سخت‌افزاري خود، در راستای تامین رضایت مشتریان گام بردارد.

سوابق کاری آرمین تجهیزنگار

15سال سابقه درخشان
بیش از 10ها مشتری

گواهینامه های اخذ شده


 

خدمات قابل عرضه ما

برای مشاهده خدمات این مجموعه بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.
 

پشتیبانی و فروش شایگان

https://hamishygun.com

خانه » درباره ما
×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@Hamishygun.com  ایمیل ارسال نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟